280 000 €
3182 €/m²
Property 63322 photo 1
Property 63322 photo 2
Property 63322 photo 3
Property 63322 photo 4
Property 63322 photo 5
Property 63322 photo 6
Property 63322 photo 7
Property 63322 photo 8
Property 63322 photo 9
Property 63322 photo 10
Property 63322 photo 11
Property 63322 photo 12
Property 63322 photo 13
Property 63322 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 59 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Girit’te satılık 88 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, bahçe, çim, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 000 € 2495 €/m²
  • Nesne kodu 49035
  • Metrekare 107 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 50278
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 54689
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 56376
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 61390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
282 312 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 61854
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 1636 €/m²
  • Nesne kodu 64486
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği