Satılık - Daire 100 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Neapoli
255 000 €
2550 €/m²
Property 62028 photo 1
Property 62028 photo 2
Property 62028 photo 3
Property 62028 photo 4
Property 62028 photo 5
Property 62028 photo 6
Property 62028 photo 7
Property 62028 photo 8
Property 62028 photo 9
Property 62028 photo 10
Property 62028 photo 11
Property 62028 photo 12
Property 62028 photo 13
Property 62028 photo 14
Property 62028 photo 15
Property 62028 photo 16
Property 62028 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1992
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10900 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Girit’te satılık 100 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 56376
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 3050 €/m²
  • Nesne kodu 56377
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61840
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
370 000 € 3008 €/m²
  • Nesne kodu 62338
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 1636 €/m²
  • Nesne kodu 64486
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği