240 000 €
3077 €/m²
Property 63234 photo 1
Property 63234 photo 2
Property 63234 photo 3
Property 63234 photo 4
Property 63234 photo 5
Property 63234 photo 6
Property 63234 photo 7
Property 63234 photo 8
Property 63234 photo 9
Property 63234 photo 10
Property 63234 photo 11
Property 63234 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1994
  • Yenileme yılı: 2007
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 35 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Girit’te satılık 78 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 50278
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 2071 €/m²
  • Nesne kodu 54689
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 56376
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 61390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
282 312 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 61854
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63322
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 1636 €/m²
  • Nesne kodu 64486
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği