600 000 €
2609 €/m²
Property 63144 photo 1
Property 63144 photo 2
Property 63144 photo 3
Property 63144 photo 4
Property 63144 photo 5
Property 63144 photo 6
Property 63144 photo 7
Property 63144 photo 8
Property 63144 photo 9
Property 63144 photo 10
Property 63144 photo 11
Property 63144 photo 12
Property 63144 photo 13
Property 63144 photo 14
Property 63144 photo 15
Property 63144 photo 16
Property 63144 photo 17
Property 63144 photo 18
Property 63144 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1985
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 230 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Bodrum katı 2 yatak odası, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Semi-first floor salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 2136 €/m²
  • Nesne kodu 30042
  • Metrekare 234 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35654
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 5
Satılık
590 000 € 1475 €/m²
  • Nesne kodu 38162
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
520 000 € 1925 €/m²
  • Nesne kodu 51882
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58452
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3445 €/m²
  • Nesne kodu 61037
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
565 000 € 3766 €/m²
  • Nesne kodu 61038
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4530 €/m²
  • Nesne kodu 61042
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 4
Satılık
675 000 € 4787 €/m²
  • Nesne kodu 61044
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
700 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 62441
  • Metrekare 336 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği