65 000 €
130 €/m²
Property 6188 photo 1
Property 6188 photo 2
Property 6188 photo 3
Property 6188 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 200 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Evia’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
63 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 5435
  • Metrekare 1625 m²
Satılık
76 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 6020
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 27000 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 6184
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 6185
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 6186
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 6188
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
75 000 € 149 €/m²
  • Nesne kodu 6228
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6544
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 6545
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 216 €/m²
  • Nesne kodu 6546
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği