Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1625 m² Evia’da
Yunanistan
Sterea Ellada
Evia
Amarinthos Belediyesi
Amarinthos - Merkez
63 000 €
38 €/m²
Nesne kodu
5435
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1625 m²
Bölge
Evia
Location
Amarinthos - Merkez (Amarinthos Belediyesi) | Evia (Euboea) (Sterea Ellada)
Ayrıntılar
Açıklama
Satılık Arsa 1625 metrekare Evia’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
70 000 €
53 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
5277
Metrekare
1300 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
63 000 €
38 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
5435
Metrekare
1625 m²
Satılık
76 000 €
13 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6020
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
27000 m
Satılık
60 000 €
120 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6184
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
60 000 €
120 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6185
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
75 000 €
150 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6186
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
65 000 €
130 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6188
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
75 000 €
149 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6228
Metrekare
503 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
75 000 €
214 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6544
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
75 000 €
214 €/m²
Arsa
Evia
Nesne kodu
6545
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
500 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar