375 000 €
5515 €/m²
Property 61692 photo 1
Property 61692 photo 2
Property 61692 photo 3
Property 61692 photo 4
Property 61692 photo 5
Property 61692 photo 6
Property 61692 photo 7
Property 61692 photo 8
Property 61692 photo 9
Property 61692 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 226 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Girit’te satılık 68 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
395 000 € 5984 €/m²
  • Nesne kodu 56907
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
427 000 € 2156 €/m²
  • Nesne kodu 57656
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
374 000 € 5342 €/m²
  • Nesne kodu 59947
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
385 000 € 4425 €/m²
  • Nesne kodu 61691
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
375 000 € 5514 €/m²
  • Nesne kodu 61692
  • Metrekare 68 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61840
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
388 605 € 4626 €/m²
  • Nesne kodu 61960
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 61995
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
370 000 € 3008 €/m²
  • Nesne kodu 62338
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği