385 000 €
4425 €/m²
Property 61691 photo 1
Property 61691 photo 2
Property 61691 photo 3
Property 61691 photo 4
Property 61691 photo 5
Property 61691 photo 6
Property 61691 photo 7
Property 61691 photo 8
Property 61691 photo 9
Property 61691 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 226 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Girit’te satılık 87 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet, 2 kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, otopark, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 50278
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
395 000 € 5984 €/m²
  • Nesne kodu 56907
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
427 000 € 2156 €/m²
  • Nesne kodu 57656
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
374 000 € 5342 €/m²
  • Nesne kodu 59947
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
385 000 € 4425 €/m²
  • Nesne kodu 61691
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 61995
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
340 000 € 5964 €/m²
  • Nesne kodu 63899
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
335 000 € 5491 €/m²
  • Nesne kodu 63910
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
350 000 € 4117 €/m²
  • Nesne kodu 64078
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği