Satılık - Müstakil ev 360 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
290 000 €
806 €/m²
Property 6157 photo 1
Property 6157 photo 2
Property 6157 photo 3
Property 6157 photo 4
Property 6157 photo 5
Property 6157 photo 6
Property 6157 photo 7
Property 6157 photo 8
Property 6157 photo 9
Property 6157 photo 10
Property 6157 photo 11
Property 6157 photo 12
Property 6157 photo 13
Property 6157 photo 14
Property 6157 photo 15
Property 6157 photo 16
Property 6157 photo 17
Property 6157 photo 18
  • Nesne kodu 6157
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 360 m²
  • Arazi büyüklüğü 1000 m²
  • Bölge Pieria
  • Location Pieria (idari bölge) (Makedonya)
  • Oda sayısı 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Pieria’da satılık 360 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Ev, Ege Denizi ve ünlü Olimpos Dağı manzaralı köyün yakınında yer almaktadır.120 m ve Arsa 1000m'de kısmen mobilyalı 2 daire ve besement binasından oluşmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 63430
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63638
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 63663
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 1057 €/m²
  • Nesne kodu 63885
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 1111 €/m²
  • Nesne kodu 64260
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 9
Satılık
320 000 € 1350 €/m²
  • Nesne kodu 64561
  • Metrekare 237 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 64727
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
275 000 € 1417 €/m²
  • Nesne kodu 64797
  • Metrekare 194 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği