130 000 € 120 000 €
1091 €/m²
Property 61449 photo 1
Property 61449 photo 2
Property 61449 photo 3
Property 61449 photo 4
Property 61449 photo 5
Property 61449 photo 6
Property 61449 photo 7
Property 61449 photo 8
Property 61449 photo 9
Property 61449 photo 10
Property 61449 photo 11
Property 61449 photo 12
Property 61449 photo 13
Property 61449 photo 14
Property 61449 photo 15
Property 61449 photo 16
Property 61449 photo 17
Property 61449 photo 18
Property 61449 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 1981
  • Yenileme yılı: 2012
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Pieria’da satılık 110 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, tente, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 5210
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1714 €/m²
  • Nesne kodu 6569
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 6719
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 46726
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1032 €/m²
  • Nesne kodu 51091
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 925 €/m²
  • Nesne kodu 51231
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
110 000 € 1506 €/m²
  • Nesne kodu 51251
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 2
Satılık
193 000 € 1949 €/m²
  • Nesne kodu 52230
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 4
Satılık
159 000 € 1282 €/m²
  • Nesne kodu 52841
  • Metrekare 124 m²
  • Rooms 4
Satılık
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Nesne kodu 56354
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği