55 000 €
157 €/m²
Property 54686 photo 1
Property 54686 photo 2
Property 54686 photo 3
Property 54686 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Chalkidiki’de. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 57473
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 44651
  • Metrekare 15200 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
45 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 56101
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
55 000 € 157 €/m²
  • Nesne kodu 54686
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Önerilen Satılık
75 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 60490
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 44756
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 37214
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
64 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 12346
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği