205 000 €
4100 €/m²
Property 61175 photo 1
Property 61175 photo 2
Property 61175 photo 3
Property 61175 photo 4
Property 61175 photo 5
Property 61175 photo 6
Property 61175 photo 7
Property 61175 photo 8
Property 61175 photo 9
Property 61175 photo 10
Property 61175 photo 11
Property 61175 photo 12
Property 61175 photo 13
Property 61175 photo 14
Property 61175 photo 15
Property 61175 photo 16
Property 61175 photo 17
Property 61175 photo 18
Property 61175 photo 19
Property 61175 photo 20
Property 61175 photo 21
Property 61175 photo 22
Property 61175 photo 23
Property 61175 photo 24
Property 61175 photo 25
Property 61175 photo 26
Property 61175 photo 27
Property 61175 photo 28
Property 61175 photo 29

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2024
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: diğer
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Hizmetler

  • Garaj

Açıklama

Korfu’da satılık 50 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca klima, garaj, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 4148 €/m²
  • Nesne kodu 61194
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 44580
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
255 000 € 4180 €/m²
  • Nesne kodu 61211
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 57507
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 3857 €/m²
  • Nesne kodu 40353
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 4333 €/m²
  • Nesne kodu 59903
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 2211 €/m²
  • Nesne kodu 65885
  • Metrekare 104 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 2717 €/m²
  • Nesne kodu 62800
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği