430 000 €
3359 €/m²
Property 61052 photo 1
Property 61052 photo 2
Property 61052 photo 3
Property 61052 photo 4
Property 61052 photo 5
Property 61052 photo 6
Property 61052 photo 7
Property 61052 photo 8
Property 61052 photo 9
Property 61052 photo 10
Property 61052 photo 11
Property 61052 photo 12
Property 61052 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2006
  • Oda sayısı: 6
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 340 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Thasoz’ta satılık iş amaçlı 128 metrekare. Ticari alan 2 kattan oluşmaktadır. Karmaşık ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Skala Rachoni, Taşoz'da Satılık Mülk

Skala Rachoni'nin güzel bölgesinde, denize sadece üç yüz (300) metre mesafede mükemmel bir fırsatı keşfedin! Bu eşsiz mülk, toplam altmış dört (64) metrekarelik iki (2) bağımsız, kendi içinde tam donanımlı daireyi içermektedir ve yaklaşık 990 metrekarelik bir arazi üzerine inşa edilmiştir.

Ana Özellikler:

- Genişleme Potansiyeli: Ekstra 200 metrekare daha inşa etme imkanı vardır!

- Bağımsız Erişim: Mülkün doğu tarafından ikinci bir bağımsız giriş ile erişim imkanı.

- Çitli Alan: Mülk, ön tarafta ve arazi boyunca çitlenmiş ve düzenlenmiş bir bahçeye sahiptir.

- Dış Mekan Olanakları: Güneş enerjili su ısıtıcıya bağlı bir dış duş ve barbekü ızgarası içerir.

- İkincil Tesisler: Ana konuta bitişik ikinci bir mutfak ve depo - kazan dairesi bulunması dikkat çekicidir.

- Yasal Durum: Tüm binalar ve tesisler kayıtlı ve yasallaştırılmıştır.

Bu, Taşoz'da kendi sığınağını arayan yatırımcılar veya aileler için mükemmel bir fırsattır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
550 000 € 1341 €/m²
  • Nesne kodu 3834
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
430 000 € 3359 €/m²
  • Nesne kodu 61052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 6
Önerilen Satılık
540 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 65720
  • Metrekare 207 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği