Satılık - Arsa 660 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
35 000 €
53 €/m²
Property 56295 photo 1
Property 56295 photo 2
Property 56295 photo 3
Property 56295 photo 4
Property 56295 photo 5
Property 56295 photo 6
Property 56295 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 660 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 34911
  • Metrekare 4052 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 20091
  • Metrekare 862 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
30 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 60317
  • Metrekare 2564 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 15549
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
35 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 37802
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
45 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37861
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
30 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 44157
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 160 m
Satılık
52 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 44585
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
30 000 € 16 500 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 32339
  • Metrekare 611 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
50 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 49989
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği