Satılık - Arsa 6450 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Pirgadikya
490 000 €
75 €/m²
Property 5985 photo 1
Property 5985 photo 2
Property 5985 photo 3
Property 5985 photo 4
Property 5985 photo 5
Property 5985 photo 6
Property 5985 photo 7
Property 5985 photo 8
Property 5985 photo 9
Property 5985 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 150 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 88 km

Açıklama

Satılık Arsa 6450 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

140 adet zeytin ağacı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62713
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
500 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 46559
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
550 000 € 203 €/m²
  • Nesne kodu 5921
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
600 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 14907
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
550 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 31596
  • Metrekare 9800 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
540 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 38293
  • Metrekare 7089 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
640 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 2525
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 8885
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
700 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45821
  • Metrekare 17000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
700 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 48716
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği