Satılık - Arsa 12991 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Ouranopoli Belediyesi
600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 106 km

Açıklama

Satılık Arsa 12991 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 8885
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
600 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 14907
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
800 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 22286
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
750 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 22385
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
500 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 24481
  • Metrekare 10750 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 31596
  • Metrekare 9800 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
770 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 31597
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
800 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 31749
  • Metrekare 7400 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
500 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 31994
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
500 000 € 170 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 31995
  • Metrekare 4765 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği