Satılık - Arsa 10300 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Pirgadikya
1 150 000 €
111 €/m²
Property 5984 photo 1
Property 5984 photo 2
Property 5984 photo 3
Property 5984 photo 4
Property 5984 photo 5
Property 5984 photo 6
Property 5984 photo 7
Property 5984 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Satılık Arsa 10300 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 5452
  • Metrekare 10550 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 600 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 5703
  • Metrekare 8620 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 100 000 € 385 €/m²
  • Nesne kodu 5922
  • Metrekare 2850 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 150 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 5984
  • Metrekare 10300 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 500 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 6307
  • Metrekare 13180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 600 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 25032
  • Metrekare 16800 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 200 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 31598
  • Metrekare 8427 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 33384
  • Metrekare 53000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 400 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 45826
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61191
  • Metrekare 9270 m²
  • Denize uzaklık 5 m

Bülten aboneliği