Satılık - Arsa 13180 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Pirgadikya
1 500 000 €
113 €/m²
Property 6307 photo 1
Property 6307 photo 2
Property 6307 photo 3
Property 6307 photo 4
Property 6307 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 13180 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 1922
  • Metrekare 38500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 5452
  • Metrekare 10550 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 600 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 5703
  • Metrekare 8620 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 500 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 6307
  • Metrekare 13180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 11458
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
1 600 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 25032
  • Metrekare 16800 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 600 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 25702
  • Metrekare 40687 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 400 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 45826
  • Metrekare 50000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
2 200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 45827
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60814
  • Metrekare 6030 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği