Satılık - Arsa 10550 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Ierissos Belediyesi
1 500 000 €
142 €/m²
Property 5452 photo 1
Property 5452 photo 2
Property 5452 photo 3
Property 5452 photo 4
Property 5452 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 76 km

Açıklama

Satılık Arsa 10550 metrekare Athos’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 1922
  • Metrekare 38500 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 5452
  • Metrekare 10550 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 600 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 5703
  • Metrekare 8620 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 500 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 6307
  • Metrekare 13180 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 11458
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
1 600 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 25032
  • Metrekare 16800 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
1 600 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 25702
  • Metrekare 40687 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
2 200 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 45827
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60814
  • Metrekare 6030 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Önerilen Satılık
1 600 000 € 76 €/m²
  • Nesne kodu 60816
  • Metrekare 20830 m²
  • Denize uzaklık 230 m

Bülten aboneliği