Satılık - Arsa 9000 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Neos Marmaras
950 000 € 450 000 €
50 €/m²
Property 5977 photo 1
Property 5977 photo 2
Property 5977 photo 3
Property 5977 photo 4
Property 5977 photo 5
Property 5977 photo 6
Property 5977 photo 7
Property 5977 photo 8
Property 5977 photo 9
Property 5977 photo 10
Property 5977 photo 11
Property 5977 photo 12
Property 5977 photo 13
Property 5977 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 90 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35370
  • Metrekare 13244 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 280 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 35825
  • Metrekare 37500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
900 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 40796
  • Metrekare 12458 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
1 060 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 42988
  • Metrekare 5658 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
900 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 46557
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
1 200 000 € 324 €/m²
  • Nesne kodu 46560
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 000 000 € 203 €/m²
  • Nesne kodu 58035
  • Metrekare 4913 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 000 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 59287
  • Metrekare 5157 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
800 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 59676
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği