Satılık - Arsa 4000 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Vourvourou
1 050 000 €
262 €/m²
Property 63658 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 101 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 4000 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 4735
  • Metrekare 12150 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 5977
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 100 000 € 687 €/m²
  • Nesne kodu 10832
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 12107
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 300 000 € 355 €/m²
  • Nesne kodu 14553
  • Metrekare 3659 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 200 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22932
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
1 100 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 32564
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 100 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 35041
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
950 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35370
  • Metrekare 13244 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
900 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 46557
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği