750 000 € 600 000 €
6000 €/m²
Property 58935 photo 1
Property 58935 photo 2
Property 58935 photo 3
Property 58935 photo 4
Property 58935 photo 5
Property 58935 photo 6
Property 58935 photo 7
Property 58935 photo 8
Property 58935 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık 100 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 21909
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 4642 €/m²
  • Nesne kodu 56370
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
630 000 € 3264 €/m²
  • Nesne kodu 60597
  • Metrekare 193 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 5652 €/m²
  • Nesne kodu 64139
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
610 000 € 5596 €/m²
  • Nesne kodu 64675
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
630 000 € 5478 €/m²
  • Nesne kodu 65195
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
624 500 € 6643 €/m²
  • Nesne kodu 65338
  • Metrekare 94 m²
  • Rooms 3
Satılık
614 000 € 6395 €/m²
  • Nesne kodu 65339
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
615 000 € 6988 €/m²
  • Nesne kodu 65342
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 3
Satılık
620 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 65460
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği