630 000 €
5478 €/m²
Property 65195 photo 1
Property 65195 photo 2
Property 65195 photo 3
Property 65195 photo 4
Property 65195 photo 5
Property 65195 photo 6
Property 65195 photo 7
Property 65195 photo 8
Property 65195 photo 9
Property 65195 photo 10
Property 65195 photo 11
Property 65195 photo 12
Property 65195 photo 13
Property 65195 photo 14
Property 65195 photo 15
Property 65195 photo 16
Property 65195 photo 17
Property 65195 photo 18
Property 65195 photo 19
Property 65195 photo 20
Property 65195 photo 21

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3300 m
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 115 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------------------

Ano Nea Smyrni bölgesinde, 2026 yılında tamamlanması planlanan, modern ve yüksek standartlarda inşa edilen bir binada yer alan, 3. kattaki 115 m² büyüklüğünde lüks daire.

Köşe konumlu, cepheli ve çift cepheli olan daire, gün boyu doğal ışık almakta olup orman manzarasına sahiptir. İç mekân düzeni üç yatak odası, bir banyo ve bir WC’den oluşmaktadır.

Daire; bireysel doğalgazlı ısıtma sistemi, A+ enerji sınıfı, güneş enerjili su ısıtıcısı, klima, alüminyum doğramalar ve seramik zeminlerle donatılmıştır.

Kapalı otopark alanı ve depo kullanımına sahiptir. Çelik güvenlik kapısı ile güvenlik ön plandadır. 300 m² arsa üzerinde yer alan bu mülk, hem oturum hem de yatırım amaçlı ideal bir seçenektir.

03/03/2026 tarihinden itibaren teslim edilecektir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 5454 €/m²
  • Nesne kodu 57679
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
855 000 € 7008 €/m²
  • Nesne kodu 64945
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
596 000 € 6850 €/m²
  • Nesne kodu 65343
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
600 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 41764
  • Metrekare 171 m²
  • Rooms 5
Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
670 000 € 6320 €/m²
  • Nesne kodu 64887
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
800 000 € 4571 €/m²
  • Nesne kodu 34147
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği