620 000 €
4133 €/m²
Property 65460 photo 1
Property 65460 photo 2
Property 65460 photo 3
Property 65460 photo 4
Property 65460 photo 5
Property 65460 photo 6
Property 65460 photo 7
Property 65460 photo 8
Property 65460 photo 9
Property 65460 photo 10
Property 65460 photo 11
Property 65460 photo 12
Property 65460 photo 13
Property 65460 photo 14
Property 65460 photo 15
Property 65460 photo 16
Property 65460 photo 17
Property 65460 photo 18
Property 65460 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 8
  • Yapım Yılı: 1999
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 150 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

-----------------------------------------------------------------------

Palaio Faliro Merkezde 150 m² Daire – 620.000 €

Palaio Faliro merkezinde, sakin bir sokakta yer alan bu 150 m² büyüklüğündeki şık ve tam eşyalı daire, 1999 yapımı ve 2020 yılında tamamen yenilenmiş binanın 3. katında bulunmaktadır. Denize yalnızca 0,7 km mesafededir.

Daire ferah ve çift cephelidir. Şömineli geniş salon, yemek alanı, tam donanımlı mutfak, dört yatak odası, iki banyo ve bir WC ile aile yaşamı için idealdir. Ayrıca ayrı bir oyun odası mevcuttur.

Doğalgazlı bireysel ısıtma, klima, alarm sistemi, güvenlik kapısı, depo alanı ve pilotis otopark bulunmaktadır. Evcil hayvanlara izin verilmektedir. 31/10/2025 tarihinden itibaren müsaittir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 52316
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
560 000 € 8000 €/m²
  • Nesne kodu 53010
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 65814
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 4
Satılık
580 000 € 5523 €/m²
  • Nesne kodu 60369
  • Metrekare 105 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65667
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
896 000 € 8784 €/m²
  • Nesne kodu 56037
  • Metrekare 102 m²
  • Rooms 3
Satılık
550 000 € 6111 €/m²
  • Nesne kodu 41930
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 5154 €/m²
  • Nesne kodu 56729
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
610 000 € 5596 €/m²
  • Nesne kodu 64675
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
715 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 64856
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği