295 000 €
32 €/m²
Property 58672 photo 1
Property 58672 photo 2
Property 58672 photo 3
Property 58672 photo 4
Property 58672 photo 5

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 9098 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
257 050 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25685
  • Metrekare 1204 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25714
  • Metrekare 1253 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25715
  • Metrekare 1255 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
342 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 46320
  • Metrekare 5017 m²
Satılık
295 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 58672
  • Metrekare 9098 m²
Satılık
300 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 58738
  • Metrekare 24166 m²
Satılık
275 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 58840
  • Metrekare 4618 m²
Satılık
295 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 59480
  • Metrekare 12607 m²
Satılık
319 000 € 612 €/m²
  • Nesne kodu 63674
  • Metrekare 521 m²

Bülten aboneliği