295 000 €
23 €/m²
Property 59480 photo 1
Property 59480 photo 2
Property 59480 photo 3
Property 59480 photo 4

Ayrıntılar

Açıklama

Satılık Arsa 12607 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
342 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 46320
  • Metrekare 5017 m²
Satılık
324 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46357
  • Metrekare 31773 m²
Satılık
380 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 51666
  • Metrekare 7916 m²
Satılık
425 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 51683
  • Metrekare 36930 m²
Satılık
420 000 € 586 €/m²
  • Nesne kodu 52703
  • Metrekare 716 m²
Satılık
350 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 56123
  • Metrekare 3243 m²
Satılık
355 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58617
  • Metrekare 18517 m²
Satılık
275 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 58840
  • Metrekare 4618 m²
Satılık
295 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 59480
  • Metrekare 12607 m²
Satılık
319 000 € 612 €/m²
  • Nesne kodu 63674
  • Metrekare 521 m²

Bülten aboneliği