Satılık - Arsa 1253 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
267 550 €
213 €/m²
Property 25714 photo 1
  • Nesne kodu 25714
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 1253 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 1253 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25715
  • Metrekare 1255 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
342 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 46320
  • Metrekare 5017 m²
Satılık
324 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 46357
  • Metrekare 31773 m²
Satılık
250 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 46483
  • Metrekare 9309 m²
Satılık
380 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 51666
  • Metrekare 7916 m²
Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
350 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 56123
  • Metrekare 3243 m²
Satılık
215 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 57545
  • Metrekare 13713 m²
Satılık
355 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58617
  • Metrekare 18517 m²

Bülten aboneliği