Satılık - Arsa 1204 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
257 050 €
213 €/m²
Property 25685 photo 1
Property 25685 photo 2
Property 25685 photo 3
  • Nesne kodu 25685
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 1204 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Satılık Arsa 1204 metrekare .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
239 000 € 245 €/m²
  • Nesne kodu 25679
  • Metrekare 972 m²
Satılık
257 050 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25685
  • Metrekare 1204 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25714
  • Metrekare 1253 m²
Satılık
267 550 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 25715
  • Metrekare 1255 m²
Satılık
265 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 27189
  • Metrekare 389 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
342 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 46320
  • Metrekare 5017 m²
Satılık
250 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 46483
  • Metrekare 9309 m²
Satılık
225 000 € 101 €/m²
  • Nesne kodu 51667
  • Metrekare 2221 m²
Satılık
215 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 57545
  • Metrekare 13713 m²
Satılık
245 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 58699
  • Metrekare 12444 m²

Bülten aboneliği