23 000 €
209 €/m²
Property 57964 photo 1
Property 57964 photo 2
Property 57964 photo 3
Property 57964 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1930
  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 110 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 1153 €/m²
  • Nesne kodu 41885
  • Metrekare 26 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Seçkin Satılık
27 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64843
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
20 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 40512
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
23 000 € 209 €/m²
  • Nesne kodu 57964
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği