130 000 €
40 €/m²
Property 57322 photo 1
Property 57322 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık Arsa 3221 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
130 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 57322
  • Metrekare 3221 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
160 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 46539
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
160 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 48315
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
150 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 39852
  • Metrekare 4037 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 47349
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
160 000 € 161 €/m²
  • Nesne kodu 62368
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
130 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 49724
  • Metrekare 7600 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
180 000 €
  • Nesne kodu 2674
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
175 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 48321
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği