Property 56663 photo 1
Property 56663 photo 2
Property 56663 photo 3
Property 56663 photo 4
Property 56663 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,68
  • Denize mesafe: 2200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 5595 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 3804 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 59690
  • Metrekare 8248 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 62131
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
75 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 58560
  • Metrekare 5881 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 58077
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
1 300 000 € 702 €/m²
  • Nesne kodu 58311
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
800 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 61026
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
500 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 63642
  • Metrekare 2688 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
450 000 € 529 €/m²
  • Nesne kodu 63475
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği