Property 56662 photo 1
Property 56662 photo 2
Property 56662 photo 3
Property 56662 photo 4
Property 56662 photo 5
Property 56662 photo 6
Property 56662 photo 7
Property 56662 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,68
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 8160 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 60664
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
570 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60725
  • Metrekare 22185 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 300 000 € 702 €/m²
  • Nesne kodu 58311
  • Metrekare 1850 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
160 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 65514
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
300 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 63299
  • Metrekare 12250 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
385 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 62843
  • Metrekare 4625 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
85 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 56899
  • Metrekare 12625 m²
  • Denize uzaklık 35000 m

Bülten aboneliği