85 000 €
6 €/m²
Property 56899 photo 1
Property 56899 photo 2
Property 56899 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 35000 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık Arsa 12625 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 34662
  • Metrekare 7900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
90 000 € 731 €/m²
  • Nesne kodu 59192
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
82 000 € 159 €/m²
  • Nesne kodu 62242
  • Metrekare 513 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
90 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 62158
  • Metrekare 4350 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
120 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 45425
  • Metrekare 5880 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
110 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 57962
  • Metrekare 321 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 49427
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
96 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 35523
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği