45 000 €
112 €/m²
Property 60664 photo 1
Property 60664 photo 2
Property 60664 photo 3
Property 60664 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 400 metrekare Selanik çevresinde. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
53 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 41706
  • Metrekare 579 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 35076
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
40 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 31899
  • Metrekare 354 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
38 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 24355
  • Metrekare 3562 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
50 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 42075
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 35077
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
50 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45448
  • Metrekare 1205 m²
  • Denize uzaklık 1150 m
Satılık
53 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 41705
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 38628
  • Metrekare 8375 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği