200 000 €
83 €/m²
Property 23751 photo 1
Property 23751 photo 2
Property 23751 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9800 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 2400 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 56663
  • Metrekare 5595 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
180 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 14018
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
220 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 40246
  • Metrekare 37000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
230 000 € 442 €/m²
  • Nesne kodu 34631
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
180 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 62131
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 163 €/m²
  • Nesne kodu 37724
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 35258
  • Metrekare 591 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği