200 000 €
23 €/m²
Property 32922 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 8625 metrekare Selanik çevresinde.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 59370
  • Metrekare 583 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
180 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 14018
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
205 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59438
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 314 €/m²
  • Nesne kodu 8668
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12200 m
Satılık
290 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42350
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
230 000 € 442 €/m²
  • Nesne kodu 34631
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
200 000 € 952 €/m²
  • Nesne kodu 59191
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
240 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 8666
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 13200 m
Satılık
200 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 50305
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
170 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 52991
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği