41 nesneleri 3 sayfa

Önerilen Satılık
270 000 € 250 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 61406
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
700 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 62775
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63289
  • Metrekare 2542 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 64154
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47278
  • Metrekare 740 m²
  • Rooms 16
Satılık
350 000 €
  • Nesne kodu 2754
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
765 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 4600
  • Metrekare 11300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 500 000 € 142 €/m²
  • Nesne kodu 5452
  • Metrekare 10550 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 5453
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
100 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 8739
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
90 000 € 78 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 8867
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
70 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 8870
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
380 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 8877
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 19586
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Yunanistan, Ierissos’ta Gayrimenkul

Ierissos, Yunanistan’ın Halkidiki bölgesinde en çekici ve hızla gelişen gayrimenkul konumlarından biridir. Bu huzurlu sahil kasabası; güzel kumsallar, temiz deniz suları, yeşil tepeler ve geleneksel bir Yunan atmosferini bir araya getirerek tatil evi, daimi ikamet veya yatırım amaçlı kullanım için idealdir.

Neden Ierissos’ta Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Ierissos, Halkidiki’nin doğu kıyısında, Athos yarımadasına yakın bir konumdadır. Bölge; uzun plajları, aile dostu ortamı ve rahat yaşam tarzıyla tanınır. Diğer ünlü Yunan tatil beldeleriyle karşılaştırıldığında, Ierissos’taki gayrimenkul fiyatları cazibesini korur; bu da para için mükemmel değer ve güçlü uzun vadeli potansiyel sunar.

Alıcıları şunlar cezbediyor:

  • Kristal berraklığında deniz ve iyi düzenlenmiş kumsallar
  • Sakin, güvenli ve aile odaklı bir ortam
  • Yıl boyunca açık geleneksel tavernalar, kafeler ve mağazalar
  • Selanik’e ve uluslararası havaalanına kolay erişim
  • Halkidiki’de artan talep ile istikrarlı Yunan gayrimenkul piyasası

Ierissos’ta Gayrimenkul Türleri

Ierissos’ta farklı bütçe ve tercihlere uygun geniş bir mülk yelpazesi bulabilirsiniz:

  • Plaja yakın, deniz manzaralı modern daireler
  • Özel bahçeleri ve havuzları olan müstakil evler ve villalar
  • Ortak imkanlara sahip sakin yerleşim komplekslerinde sıra evler
  • Kendi evinizi inşa etmek ya da geliştirme projesi yapmak için arsa alanları