910 000 € 800 000 €
5000 €/m²
Property 52962 photo 1
Property 52962 photo 2
Property 52962 photo 3
Property 52962 photo 4
Property 52962 photo 5
Property 52962 photo 6
Property 52962 photo 7
Property 52962 photo 8
Property 52962 photo 9
Property 52962 photo 10
Property 52962 photo 11
Property 52962 photo 12
Property 52962 photo 13
Property 52962 photo 14
Property 52962 photo 15
Property 52962 photo 16
Property 52962 photo 17
Property 52962 photo 18
Property 52962 photo 19
Property 52962 photo 20
Property 52962 photo 21
Property 52962 photo 22
Property 52962 photo 23
Property 52962 photo 24
Property 52962 photo 25
Property 52962 photo 26
Property 52962 photo 27
Property 52962 photo 28
Property 52962 photo 29
Property 52962 photo 30
Property 52962 photo 31
Property 52962 photo 32
Property 52962 photo 33
Property 52962 photo 34
Property 52962 photo 35
Property 52962 photo 36
Property 52962 photo 37
Property 52962 photo 38

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Girit’te satılık 160 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 2 amerikan mutfak, 2 tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, bahçe, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
1 250 000 € 5434 €/m²
  • Nesne kodu 64758
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Nesne kodu 62608
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
850 000 € 2361 €/m²
  • Nesne kodu 65564
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
800 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 65748
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Seçkin Satılık
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 62907
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
745 000 € 1280 €/m²
  • Nesne kodu 35142
  • Metrekare 582 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği