8 nesneleri 1 sayfa

Satılık
300 000 € 1052 €/m²
  • Nesne kodu 5169
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 7
Satılık
110 000 € 137 €/m²
  • Nesne kodu 5276
  • Metrekare 800 m²
Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 5277
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
750 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 5400
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
270 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 5608
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 19942
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
39 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 39047
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
120 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 44545
  • Metrekare 1026 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Lilantio, Yunanistan’da Emlak

Lilantio, Orta Yunanistan’ın en umut verici emlak bölgelerinden biridir. Evia adasında yer alan bölge, Atina’ya kısa bir mesafede bulunur ve eşsiz doğası, sakin sahil kasabaları ile mükemmel yatırım fırsunlarını bir araya getirir. İster tatil evi, ister daimi ikamet ya da kiralık bir mülk arıyor olun, Lilantio para için oldukça iyi bir değer sunar.

Mülk Yatırımı için Neden Lilantio?

Lilantio bölgesi verimli Lilandio ovası boyunca ve Eviya Körfezi’ne uzanarak, hem kıyı hem de kır manzaralarının bir karışımını sunar. Şu özellikleriyle bilinir:

  • Atina’dan kolay ulaşım – ulusal yol ve Chalkida köprüsü üzerinden yaklaşık bir saatlik sürüş mesafesi.
  • Güzel plajlar – sakin sular, aileler için uygun kıyılar ve tekne gezileri için ideal küçük limanlar.
  • ılıman Akdeniz iklimi – uzun yazlar ve yıl boyu yaşamaya uygun ılımlı kışlar.
  • Popüler adalardan daha düşük fiyatlar – ilk kez alım yapanlar ve yatırımcılar için cazip bir başlangıç noktası.

Lilantio’da Emlak Türleri

Lilantio’daki emlak seçenekleri geniş bir yelpazeye yayılır:

  • Denize sıfır evler ve villalar – deniz manzaralı ve sahile hızlı erişimli.
  • Daireler ve maisonette’ler – küçük konut komplekslerinde; düşük bakım gerektiren bir yaşam için ideal.
  • Geleneksel köy evleri – geniş parsellerle; yenileme projeleri için mükemmel.
  • Arsa ve araziler – kendi özel evinizi inşa etmek veya turistik konaklama geliştirmek için.

Lilantio’da Yaşam

Lilantio, konforlu bir günlük yaşam için gerekli olan her şeyi sunar. Yakın çevrede mağazalar, marketler, tavernalar, kafeler, okullar ve yerel hizmetler bulabilirsiniz. Bölge ayrıca, daha geniş bir restoran, gece hayatı ve kültürel etkinlik seçeneği sunan Chalkida kentine de yakındır.