48 000 €
70 €/m²
Property 5204 photo 1
Property 5204 photo 2
Property 5204 photo 3
Property 5204 photo 4
Property 5204 photo 5
Property 5204 photo 6
Property 5204 photo 7
Property 5204 photo 8
Property 5204 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 53 km

Açıklama

Satılık Arsa 680 metrekare Evia’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 360 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
48 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 5176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 5184
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
65 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 5198
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
48 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 5204
  • Metrekare 680 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 5277
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
63 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 5435
  • Metrekare 1625 m²
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 6184
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 6185
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 6188
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
50 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 6209
  • Metrekare 546 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği