240 000 € 215 000 €
4135 €/m²
Property 50498 photo 1
Property 50498 photo 2
Property 50498 photo 3
Property 50498 photo 4
Property 50498 photo 5
Property 50498 photo 6
Property 50498 photo 7
Property 50498 photo 8
Property 50498 photo 9
Property 50498 photo 10
Property 50498 photo 11
Property 50498 photo 12
Property 50498 photo 13
Property 50498 photo 14
Property 50498 photo 15
Property 50498 photo 16
Property 50498 photo 17
Property 50498 photo 18

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Kat: 2. kat
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Parking
  • Tatil evi

Açıklama

Girit’te satılık 52 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bulunmaktadır. Gayrimenkulde çatı bahçesi vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1623 €/m²
  • Nesne kodu 54693
  • Metrekare 154 m²
  • Rooms 4
Satılık
345 000 € 2923 €/m²
  • Nesne kodu 56376
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 61390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 61840
  • Metrekare 1732 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
282 312 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 61854
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 61995
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği