Satılık - Müstakil ev 105 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
280 000 €
2667 €/m²
Property 50485 photo 1
Property 50485 photo 2
Property 50485 photo 3
Property 50485 photo 4
Property 50485 photo 5
Property 50485 photo 6
Property 50485 photo 7
Property 50485 photo 8
Property 50485 photo 9
Property 50485 photo 10
Property 50485 photo 11
Property 50485 photo 12
Property 50485 photo 13
Property 50485 photo 14
Property 50485 photo 15
Property 50485 photo 16
Property 50485 photo 17
Property 50485 photo 18
Property 50485 photo 19
Property 50485 photo 20
Property 50485 photo 21
Property 50485 photo 22
Property 50485 photo 23
Property 50485 photo 24
Property 50485 photo 25
Property 50485 photo 26
Property 50485 photo 27
Property 50485 photo 28
Property 50485 photo 29
Property 50485 photo 30
Property 50485 photo 31
Property 50485 photo 32
Property 50485 photo 33
Property 50485 photo 34
Property 50485 photo 35
Property 50485 photo 36

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 105 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir kiler mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 56475
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
330 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 11136
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
285 000 € 1295 €/m²
  • Nesne kodu 32639
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 3847
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 2272 €/m²
  • Nesne kodu 47131
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği