Satılık - Müstakil ev 150 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 150 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, 2 amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Satılık 150 metrekarelik bir ev. Sidari yakınlarında, kuzey Korfu!

Genel bakış:

- 4 yatak odası

- Mutfaklı 2 oturma odası

-2 banyo / WC

-Şömine

-Isıtma

-Bahçe

-KLİMA

-Otopark

Ev iki seviyeden oluşmaktadır:

Zemin Kat: 2 Yatak Odası, 2 Mutfaklı 2 Salon, bir Banyo/WC

1. Kat: 2 Yatak Odası, 1 Banyo/WC

Ev 3000 m²'lik bir arsa üzerinde yer almaktadır ve Sidari köyüne sadece birkaç kilometre uzaklıktadır.

En yakın plaj 2 km ve Korfu Kasabası yaklaşık 38 km uzaklıktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 2083 €/m²
  • Nesne kodu 47382
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
110 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 44755
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
500 000 € 1358 €/m²
  • Nesne kodu 49588
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
499 000 € 2169 €/m²
  • Nesne kodu 46186
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
70 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 47136
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
260 000 € 230 000 € 657 €/m²
  • Nesne kodu 39619
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği