Satılık - Arsa 1280 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
72 500 €
56 €/m²
Property 50065 photo 1
Property 50065 photo 2
Property 50065 photo 3
Property 50065 photo 4
Property 50065 photo 5
Property 50065 photo 6
Property 50065 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 1280 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 125 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 31306
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
90 000 € 459 €/m²
  • Nesne kodu 61050
  • Metrekare 196 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 28739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
78 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 50342
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
60 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 33877
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
100 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 58138
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 42640
  • Metrekare 790 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 31966
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 42682
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği