Satılık - Arsa 1250 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
70 000 €
56 €/m²
Property 28739 photo 1
Property 28739 photo 2
Property 28739 photo 3
Property 28739 photo 4
Property 28739 photo 5
Property 28739 photo 6
Property 28739 photo 7
Property 28739 photo 8
Property 28739 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 1250 metrekare Korfu’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 23048
  • Metrekare 13000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 31503
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 49049
  • Metrekare 4027 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
60 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 29945
  • Metrekare 4296 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 25050
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 42008
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
100 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 45302
  • Metrekare 1629 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 45 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 25478
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 49509
  • Metrekare 1360 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
65 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 51588
  • Metrekare 2033 m²
  • Denize uzaklık 3600 m

Bülten aboneliği