Satılık - Arsa 8000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
65 000 € 55 000 €
6 €/m²
Property 42682 photo 1
Property 42682 photo 2
Property 42682 photo 3
Property 42682 photo 4
Property 42682 photo 5
Property 42682 photo 6
Property 42682 photo 7
Property 42682 photo 8
Property 42682 photo 9
Property 42682 photo 10
Property 42682 photo 11
Property 42682 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 28 km
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 16502
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
90 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 47076
  • Metrekare 1206 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 33900
  • Metrekare 485 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 31966
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
96 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 40719
  • Metrekare 2010 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
80 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 47309
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33711
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 44677
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
70 000 € 608 €/m²
  • Nesne kodu 49660
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 60604
  • Metrekare 4030 m²
  • Denize uzaklık 2400 m

Bülten aboneliği