Satılık - Müstakil ev 130 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
250 000 €
1923 €/m²
Property 38935 photo 1
Property 38935 photo 2
Property 38935 photo 3
Property 38935 photo 4
Property 38935 photo 5
Property 38935 photo 6
Property 38935 photo 7
Property 38935 photo 8
Property 38935 photo 9
Property 38935 photo 10
Property 38935 photo 11
Property 38935 photo 12
Property 38935 photo 13
Property 38935 photo 14
Property 38935 photo 15
Property 38935 photo 16
Property 38935 photo 17
Property 38935 photo 18
Property 38935 photo 19
Property 38935 photo 20
Property 38935 photo 21
Property 38935 photo 22
Property 38935 photo 23
Property 38935 photo 24
Property 38935 photo 25
Property 38935 photo 26
Property 38935 photo 27
Property 38935 photo 28
Property 38935 photo 29
Property 38935 photo 30
Property 38935 photo 31
Property 38935 photo 32
Property 38935 photo 33

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yenileme yılı: 2006
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 3300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 19 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 130 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 56475
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
250 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 30907
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
285 000 € 1295 €/m²
  • Nesne kodu 32639
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
255 000 € 1593 €/m²
  • Nesne kodu 62254
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
300 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 49465
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 2777 €/m²
  • Nesne kodu 19790
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Bülten aboneliği