Satılan
84 000 €
1647 €/m²
Property 48879 photo 1
Property 48879 photo 2
Property 48879 photo 3
Property 48879 photo 4
Property 48879 photo 5
Property 48879 photo 6
Property 48879 photo 7
Property 48879 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık 51 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, çim, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
108 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59744
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
76 000 € 1288 €/m²
  • Nesne kodu 62549
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
123 000 € 1863 €/m²
  • Nesne kodu 63320
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
120 000 € 105 000 € 1312 €/m²
  • Nesne kodu 63706
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63856
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
105 000 € 6562 €/m²
  • Nesne kodu 64130
  • Metrekare 16 m²
  • Rooms 1
Satılık
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 64259
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 1
Satılık
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Nesne kodu 64410
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65251
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği