120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1978
  • Yenileme yılı: 2020
  • Oda sayısı: 1
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Uydu TV
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 30 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
174 000 € 2676 €/m²
  • Nesne kodu 65111
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 65166
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
165 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 65227
  • Metrekare 48 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65251
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
155 000 € 2039 €/m²
  • Nesne kodu 65272
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
170 000 € 4146 €/m²
  • Nesne kodu 65308
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
170 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 65402
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
125 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 65788
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
139 000 € 1404 €/m²
  • Nesne kodu 65922
  • Metrekare 99 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği