70 000 € 65 000 €
1477 €/m²
Property 64410 photo 1
Property 64410 photo 2
Property 64410 photo 3
Property 64410 photo 4
Property 64410 photo 5
Property 64410 photo 6
Property 64410 photo 7
Property 64410 photo 8
Property 64410 photo 9
Property 64410 photo 10
Property 64410 photo 11
Property 64410 photo 12
Property 64410 photo 13
Property 64410 photo 14
Property 64410 photo 15
Property 64410 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat: 4. kat
  • Yapım Yılı: 1965
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 9300 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık 44 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, ısıtma, bulunmaktadır.

Daire Patisia bölgesinde yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 34878
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
85 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 34880
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Nesne kodu 52854
  • Metrekare 58 m²
  • Rooms 2
Satılık
76 000 € 1288 €/m²
  • Nesne kodu 62549
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 2
Satılık
62 000 € 1937 €/m²
  • Nesne kodu 63691
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Nesne kodu 64410
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
60 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 65545
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
80 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 66148
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği